Distribuce
 

Čokoládovna Choco Pola

Vyrábíme originální čokolády od roku 2016 v malé provozovně na okraji Prahy a při jejich výrobě používáme pouze prvotřídní čokoládu od světově proslulých firem Barry Callebaut a Belcolade. Kvalitní suroviny a pečlivý postup přípravy stojí za výtečnou chutí našich čokolád. Nabízíme mnoho druhů kvalitní čokolády od mléčné až po extra hořkou.

 

Choco Pola - odlévání čokolády

 

Naše čokolády můžete zakoupit ve vybraných prodejnách potravin a delikates. Dodáváme také do vinoték, květinářství a dalších provozoven. Můžeme dodávat i Vám, rádi Vás navštívíme s degustačními vzorky našich čokolád a představíme náš sortiment. Našim odběratelům dodáme prodejní stojany a další materiály pro podporu prodeje. Obchodních partnerů si vážíme a nezavazujeme je proto žádnou smlouvou, ani minimálními odběry zboží. Čokolády rozvážíme našimi chladícími vozy v Praze a Středočeském kraji. Po předchozí dohodě za Vámi ale přijedeme kamkoliv v ČR.

Čokolády, které jinde nenajdete

Při návrhu obalů našich čokolád klademe velký důraz na originalitu. Retro kolekce s motivy automobilů Škoda a motocyklů Jawa Vám připomene dobu před desítkami let. Potěší Vás originální ilustrovaná přání, nebo motivy zvířecích mazlíčků, vlaků a letadel. Celkem nabízíme více než 400 druhů čokolád a další motivy postupně doplňujeme. Můžete si také objednat obal podle svého zadání. Připravíme Vám obal čokolády na zakázku. Obaly na zakázku vyrábíme již od 100 kusů.

 

Soubory ke stažení

typ souboru název souboru velikost souboru
PDF O čokoládovně Choco Pola 5,13 MB