Distribuce
 

V supermarketu nás nehledejte

Naše čokolády nenajdete v žádném supermarketu, ale pouze ve vybraných prodejnách potravin a delikates. Dodáváme také do vinoték, květinářství a dalších provozoven. Můžeme dodávat i vám, stačí řict. Rádi vás navštívíme s degustačními vzorky našich čokolád a představíme náš sortiment. Našim odběratelům dodáme prodejní stojany a další materiály pro podporu prodeje. Obchodních partnerů si vážíme a nezavazujeme je proto žádnou smlouvou, ani minimálními odběry zboží. Čokolády rozvážíme našimi chladícími vozy v Praze a Středočeském kraji. Po předchozí dohodě za vámi přijedeme kamkoliv v ČR.

Kvalitní čokoláda je naším denním chlebem

Vyrábět čokolády nás baví. K přípravě našich výrobků používáme světově proslulou belgickou čokoládu od firem Barry Callebaut a Belcolade. Nabízíme mnoho druhů kvalitní čokolády od mléčné až po extra hořkou.

Nejsme žádná fabrika

Čokolády s posypem vyrábíme ručně v omezeném množství a balíme je do luxusních dárkových krabiček. Dodáváme pouze v malých objemech. Je nás málo a víc toho nestihneme.

Choco Pola - temperování čokolády a odlévání tabulek

Obaly, které jinde nenajdete

Na obaly čokolád jsme opravdu pyšní. Retro kolekce s vozidly Škoda, motocykly Jawa a Čezeta vás přenese o desítky let zpátky. Potěší vás originální ilustrovaná přání nebo motivy zvířecích mazlíčků i chlupatých bestií. Budete-li si přát balení podle svého gusta, pak společně připravíme zadání a náš grafik obal vytvoří. Podmínkami spolupráce budete mile překvapeni, rozhodně není nutné objednat hned celý kamion, obaly na zakázku vyrábíme již od 50 kusů.

 

Katalogy čokolád ke stažení

typ souboru katalog velikost souboru
PDF Luxusní, ručně vyráběné čokolády s posypem 8,4 MB
PDF Tabulkové čokolády v originálních obalech 11,6 MB